Nie znalazłeś szkolenia dla siebie? Nic straconego

Jesteś trenerem?

Prześlij nam swoje CV oraz zakres szkoleniowy. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, jednak zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Masz pomysł?

Wiesz jakiego szkolenia potrzebujesz, natomiast nie odbywa się ono w twojej okolicy? Może jest zbyt drogie? Zgłoś się do nas, spróbujemy rozwiązać Twój problem.

Potrzebujesz finansowania?

Dzięki współpracy z Urzędem Pracy oraz cyklicznemu pozyskiwaniu środków unijnych możemy pomóc sfinansować szkolenie dla Ciebie lub Twojej firmy. 

Background Image
co w pakiecie?

Nasze standardy

Materiały szkoleniowe

Uczestnicy otrzymują skrypty szkoleniowe w wersji papierowej i elektronicznej, żeby w każdym momencie móc wrócić do treści szkoleniowych.

Doradztwo wdrożeniowe

Rozwój firmy odbywa się  poprzez wdrażanie systemów i innowacji. Świadomość oraz dopasowanie właściwych rozwiązań - jesteśmy do dyspozycji zarządu w zakresie consultingu przed szkoleniem.

Szczegółowe statystyki

Na każdym szkoleniu dostarczamy kierownikom szczegółowe statystyki odnośnie ewaluacji szkolenia, jak i efektów kształcenia odnośnie uczestników. 

Niespodzianki

Zawsze przygotowujemy coś ekstra dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług możesz liczyć, że będziesz zaskoczony nie tylko jakością  zamówionych szkoleń.