Wraz z otwarciem nowej strony pragniemy zaproponować nową formułę prowadzenia i organizacji szkoleń. Jesteśmy przekonani, że zmiany, jakie zaszły w naszej firmie będą działały na korzyść naszych Klientów.

Nie ukrywamy, że od czasu założenia OSW w 1998 roku rynek szkoleniowy zmienił się wielokrotnie. Wiele z naszych działań było podyktowanych aktualnymi potrzebami. Skupialiśmy się na uzupełnieniu kwalifikacji osób poszukujących pracy, realizacją projektów unijnych, a ostatnio wsparciem dla osób niepełnosprawnych. Więcej w dziale DZIAŁALNOŚĆ.

W związku ze zmianami w pozyskaniu środków z Unii Europejskiej postanowiliśmy zmienić naszą formułę szkoleń. Mamy świadomość, że ciągły rozwój kwalifikacji jest podstawą sprawnego poruszania się na rynku pracy oraz wewnętrznego rozwoju firm.

Otworzyliśmy kilka nowych tematów szkoleń, ale przede wszystkich proponujemy zbadanie potrzeb szkoleniowych w Twojej firmie. Elastycznie jesteśmy w stanie dopasować program szkoleń oraz zaproponować finansowanie. Każdy z elementów zaproponowanych szkoleń może ulec zmianie na życzenie klienta. Więcej w dziale SZKOLENIA.

Jeżeli szukasz szkolenia, którego nie ma u nas w ofercie? Chcesz porozmawiać o rozwoju Twojej firmy? Jesteś trenerem i chciałbyś wypromować swój temat? Jesteśmy otwarci na propozycje. Więcej w dziale WSPÓŁPRACA.

Liczymy, że zmiany, jakie dokonały się w OSW będą służyły naszym klientom oraz PARTNEROM. Jesteśmy gotowi do realizacji projektów z wielu dziedzin, dlatego gorąco zachęcamy do wymiany pomysłów i doświadczeń. SKONTAKTUJ SIĘ.